Ubytování

Stručný popis pokojů


Nabízíme ubytování ve 12 klimatizovaných pokojích: 4 dvoulůžkových typu Standard, 5 Junior Suitách pro 2 – 4 osoby, 2 mezonetových apartmánech s kuchyňským koutem pro 2 – 4 osoby a 1 luxusním apartmánu se 2 ložnicemi a kuchyňským koutem pro 2 – 6 osob. Všechny pokoje mají standardně vlastní koupelnu s WC, některé jsou se sprchovým koutem, jiné s vanou – v popisu je vždy uvedeno. Každý pokoj má chladničku, TV, telefon a Wi-Fi připojení k internetu (zdarma). Junior Suity a aprtmány mají dále rozkládací pohovku, rychlovarnou konvici a soupravu na přípravu čaje/kávy, trezor. Všechny pokoje mají v oknech připevněny sítě proti hmyzu. Penzion má vlastní prostornou terasu v 1. patře na střeše restaurace, kterou mohou hosté volně využít k relaxaci. Pro klidný spánek našich nejmenších hostů rádi zdarma zapůjčíme skládací dětskou postýlku, kterou je však potřeba předem rezervovat. Snídaně podáváme od 7,30 h do 10 h formou švédského stolu. Check-in:  příjezd je možný od 14 h do 20 h (později výjimečně po tel. domluvě) Check-out:  pokoje je třeba opustit do 11 h


Pokoj č. 1 – Junior Suite (2 – 4 osoby) | fotky

Velký dvoulůžkový pokoj v 1. patře s manželskou postelí a s pohovkou k posezení, kterou lze v případě potřeby rozložit jako pohodlnou přistýlku pro 1 dospělého, eventuálně až 2 děti. Okna orientována do atria domu, s výhledem na terasu a do areálu sousedního pivovaru Regent. Ostatní vybavení pokoje  – klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, fén, WC, TV, chladnička, rychlovarná konvice s šálky (+ čaj, káva, cukr – pravidelně doplňované),  Wi-Fi pokrytí, telefon, trezor, župany.

Pokoj č. 1


Pokoj č. 2 – Standard (2 – 3 osoby) | fotky

Dvoulůžkový pokoj s manželským lůžkem se 2 okny do ulice na pěší zónu, rozkládací pohovka. Nachází se v 1. patře. Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a fénem, WC, TV, chladnička, telefon, Wi-Fi.

Pokoj č.2


Pokoj č. 4 – Standard (2 osoby) | fotky

Dvoulůžkový pokoj s oknem do atria domu a výhledem na historický pivovar, 1. patro. Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a fénem, WC, TV, chladnička, Wi-Fi, telefon.

 Pokoj č. 4


Pokoj č. 5 – Standard (2 osoby) | fotky

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a s okny s výhledem do atria domu, na terasu a sousední pivovar. Pokoj se nachází v 1. patře přímo naproti vstupu na prostornou terasu, která je hostům volně k dispozici. Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a fénem, WC, TV, chladnička, telefon, Wi-Fi.

 Pokoj č. 5


Pokoj č. 6 – Standard (2 osoby) | fotky

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a dvěma okny směřujícími na dřevěnou pavlač u apartmánů. Velmi tichý pokoj. Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, fén, WC, TV, Wi-Fi, chladnička, telefon.

Pokoj č. 6


Pokoj č. 7 - Junior Suite (2 – 3 osoby) | fotky

Prostorný podkrovní pokoj s příjemnou atmosférou. Má manželské lůžko a okna orientována do atria domu s romantickým výhledem po střechách historického centra a do pivovaru Regent. Ze střešních oken na druhé straně pokoje je naprosto ojedinělý výhled na štít těsně přiléhající renesanční  brány se sgrafity, na kterou se dá téměř sáhnout. Vybaven pohovkou, kterou lze použít též jako rozkládací postel pro 1 dospělou osobu nebo 2 menší děti. Klimatizace, koupelna s vanou, fén, WC, TV, chladnička, rychlovarná konvice se soupravou pro přípravu čaje a kávy, telefon, trezor, Wi-Fi, župany.

Pokoj č. 7


Pokoj č. 8 – Junior Suite (2 – 3 osoby) | fotky

Příjemný podkrovní pokoj s manželskou postelí a oknem do ulice (na pěší zónu), rozkládací pohovka k posezení nebo po rozložení pro 1 dospělou osobu či 2 menší děti. Klimatizace, koupelna s vanou, fén, WC, rychlovarná konvice + set na přípravu čaje a kávy, telefon, trezor, Wi-Fi, župany.

Pokoj č. 8


Pokoj č. 9 – Junior Suite (2 – 4 osoby) | fotky

Oblíbený útulný podkrovní pokoj ve 2. patře s manželským lůžkem a okýnky s výhledem na pivovar. V pokoji je příjemná rozkládací pohovka, sloužící k posezení nebo se dá postupně rozložit na přídavné 3. a 4. lůžko. Po rozložení obou lůžek je pokoj méně prostorný. Velká koupelna s vanou i sprchovým koutem, bidetem, WC, fénem, dále chladnička, set na přípravu čaje a kávy, telefon, trezor, Wi-Fi, župany, klimatizace.

Pokoj č. 9


Pokoj č. 10 – Junior Suite (2 – 4 osoby) | fotky

Prostorný rodinný pokoj o 2 klimatizovaných místnostech ve 2. patře. V hlavním pokoji se nachází manželská postel, psací stůl, TV, chladnička, souprava pro přípravu čaje a kávy, telefon, trezor, Wi-Fi, koupelna se sprchovým koutem, fénem, WC a župany. Z hlavního pokoje se vchází do samostatného menšího pokoje s dalším psacím stolem, sedací soupravou a druhou televizí. Sedací soupravu lze jednotlivě rozložit na 1 – 2 lůžka. Ideální ubytování např. pro rodiče s dětmi, kdy děti mohou nerušeně spát za zavřenými dveřmi, ve dvojici pak může jeden již spát a druhý sledovat TV nebo pracovat ve vedlejším pokoji. Z pokoje je výhled na terasu penzionu a na pivovar.

Pokoj č. 10


Mezonetový apartmán M3 (2 – 3 osoby) | fotky

Mezonetový (2 podlažní) apartmán v nově přistavěné části penzionu pro 2 – 3 osoby. Ve spodní části apartmánu se nachází koupelna se sprchovým koutem s WC (a okénkem na parkán pivovaru), fénem, plně vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem a rozkládací přistýlka, trezor. V patře je ložnice s manželskou postelí a televizí, župany. Obě patra jsou klimatizovaná. Vstup buď přes recepci penzionu nebo přímo z pavlače dvora domu v Rožmberské ulici.

Mezonetový apartmán M3


Mezonetový apartmán M4 (2 – 4 osoby) | fotky

Mezonetový (2 podlažní) apartmán v nově přistavěné části penzionu pro 2 – 4 osoby. Ve spodní části apartmánu se nachází koupelna se sprchovým koutem, fénem a WC, velmi dobře vybavený kuchyňský kout, jídelní stůl a pohovka rozkládací na 3. a 4. lůžko, trezor. Zadní stěnu tvoří tlustá bývalá hradební zeď s roztomilým okénkem (bývalou střílnou) směřující na parkán a pivovar. Na přání možné přidat dětskou stoličku k jídelnímu stolu. Po schodech vyjdete do slunné ložnice s mnoha okny a manželskou postelí, župany a televizí. Do apartmánu se dostanete buď přes recepci penzionu nebo přímo z ulice Rožmberská – přes dvůr po dřevěné pavlači. Jedná se o velice tichý apartmán, přístup do dvora mají pouze obyvatelé ostatních 2 apartmánů. Apartmán je plně klimatizovaný.

Mezonetový apartmán M4


Apartmán Exkluziv (2 – 6 osob) | fotky

Luxusní apartmán se samostatným vstupem pro 2 – 6 osob. V apartmánu se nachází velice prostorná ložnice s vířivou vanou přímo v ložnici, s manželskou postelí s nebesy, pohovkou a televizí, střešními okny a okénky do Rožmberské ulice, klimatizací. Dále je zde menší druhý pokoj se 2 pevnými lůžky, 3. výsuvným lůžkem a psacím stolem. Hlavní místnost tvoří obytná místnost s dobře vybaveným kuchyňským koutem, jídelním stolem, dětskou židličkou a rozkládacím křeslem, které je možné využít jako 6. lůžko, klimatizace, trezor. V prostorné koupelně je sprchový kout, bidet a WC, fén a župany. Jedná se o exkluzivní a velice pohodlné ubytování pro dvě osoby nebo pro celou rodinu, kde má každý dostatek prostoru a soukromí. V ceně apartmánu je kryté parkování ve dvoře domu přímo pod apartmánem, naprosto bezpečné za zavřenými vraty hlídanými kamerou. Samostatný vstup z pavlače domu v ulici Rožmberská nebo přes recepci penzionu. Apartmán Exkluziv


Rezervace

Pokud máte zájem o rezervaci pokoje v našem penzionu, můžete vyplnit níže uvedený formulář nebo nás přímo kontaktovat na telefonních čislech 724 065 785 nebo 384 701 711 nebo na emailové adrese recepce@bilyjednorozec.cz  Informace o cenách naleznete v sekci Ceník. Upozorňujeme, že v období hlavní sezóny (cca květen – září) není bohužel z provozních důvodů možné rezervovat konkrétní číslo pokoje. Mimo sezónu se budeme snažit žádostem vyhovět, ale vyhrazujeme si právo změny, bude-li to nutné. Kromě ubytování si u nás můžete dopředu zarezervovat procedury ve vlastním wellness centru, zapůjčení kola, bowling, prohlídku a ochutnávku v pivovaru a řadu dalších. Více v sekci Služby a balíčky.