Lazebna v Třeboni – koupele a masáže

Lazebna Bílý jednorožec - moderní wellness centrum Třeboň, se nachází na původním místě, kam chodil za koupelemi již v době renesance sám Jakub Krčín. Snad i proto navazuje na dávnou moudrost a znalosti našich praprababiček, ke kterým se v dnešní hektické době opět rádi navracíme.

U nás dobře víme, že fyzické tělo je propojeno s duchem, a tak se pro dokonalou relaxaci musíme postarat o obojí. Tím se odlišujeme od klasických novodobých “wellness center”. Snažíme se v průběhu koupelí a masáží uvést do harmonie všechny Vaše smysly. Kromě těla, které Vám bude hýčkat voda i ruce našich šikovných lazebnic, si k procedurám vyberete hudbu příjemně ladící Vašemu sluchu. V krásném prostředí, jež potěší oko, bude Vaši mysl při koupelích harmonizovat pozvolna se měnící barevný proud světla (tzv. chromoterapie) a opojná vůně skutečných bylinek upoutá Vaši pozornost ještě přede dveřmi lazebny. Ke koupelím navíc zdarma podáváme lahodný, čistě přírodní nápoj, který vhodně doplní účinek dané procedury.

Protože je nám dobře známo, že naše těla přijímají prospěšné i škodlivé látky každým svým pórem a nádechem, používáme u nás v lazebně ČISTĚ PŘÍRODNÍ PRODUKTY, bez přídavku jakékoliv syntetiky, a dokonce masírujeme oleji v BIO kvalitě! Takto se Vám nestane, že byste si od nás kromě namasírovaných svalů odnesli přímo do pokožky důkladně vmasírované chemikálie. Naopak – voňavé ryzí bylinky působí na Vaši mysl i tělo ještě mnoho hodin po návštěvě lazebny, v níž se s Vámi budeme rádi opakovaně setkávat.

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Aktuálně v Třeboni a okolí

Navštivte také naši restauraci

TURISTICKY ZAJÍMAVÁ MÍSTA A JEJICH OTEVÍRACÍ DOBA 2017

Zámek Třeboň
leden-březen: prohlídka zámku každé úterý ve 14 hodin
duben-květen:
provozní doba pokladny: 8.45 – 11.00 hod. (poslední dopolední prohlídka končí v 11.45), 12.45 – 16.00 hod.

Schwarzenberská hrobka
leden-březen: prohlídka hrobky každý čtvrtek ve 14 hodin
duben-květen:
provozní doba pokladny: 8.45 – 11.00 hod. (poslední dopolední prohlídka končí v 11.45), 12.45 – 16.00 hod.

Dům Štěpánka Netolického
listopad – březen: středa až pondělí 10:00–12:00 a 13:00–16:00
duben a říjen: středa až pondělí 10:00–12:00 a 13:00–17:00
květen – září: otevřeno denně 10:00–18:00

Pivovar Regent
Prohlídka pivovaru s ochutnávkou několika druhů piv a pivního chleba: celoročně – v zimních měsících alespoň jednou denně, v létě pak až desetkrát za den.

Kostel Panny Marie Královny a sv. Jiljí
Prohlídky s průvodcem: pondělí, úterý, čtvrtek, pátek, sobota – vždy v 15 hodin

Plavby výletní lodí po rybníku Svět
denně 9.00-17.00 hod

Zajímavé výlety v okolí Třeboně